صوت داوود

«وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنِینَ»
هدف این وبلاگ، ارائۀ بهترین، باکیفیت‌ترین و کامل‌ترین نسخه‌ها از تلاوت‌های پرشمار و ماندگار ستاره درخشان عرصۀ تلاوت قرآن کریم، استاد مرحوم عبدالباسط محمد عبدالصمد به دوست‌داران و شیفتگان کتاب وحی است.
تلاوت‌های این استاد فقید در سایت‌ها و وبلاگ‌های گوناگون قرآنی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد، اما آن‌چه بندۀ حقیر را به ایجاد این وبلاگ ترغیب کرد، فقدان منبعی کامل و جامع برای دستیابی به تلاوت‌های استاد عبدالباسط بود.
گفتنی است نسخه‌های کامل و با کیفیت همۀ تلاوت‌های آن استاد فقید، به مرور در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
التماس دعا

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

همون‌طور که مستحضرید، چند روز پیش، تلاوت تصویری جدیدی از استاد عبدالباسط منتشر شد که قبلاً اون رو نه دیده و نه شنیده بودیم. از اون‌جا که در روزهای اخیر هم تلاوت جدید دیگری منتشر نشد، تصمیم گرفتم فایل صوتی این تلاوت رو البته با رفع اشکالاتی که در فایل تصویری وجود داشت، تقدیمتون کنم.به ادامه مطلب بروید

۲ نظر ۳۰ خرداد ۹۵ ، ۱۱:۲۷

یکی از تلاوت‌هایی که همیشه شنیدنش برای دوست‌داران و علاقه‌مندان به صدای دلنشین استاد عبدالباسط همراه با حسرت بوده، تلاوت شاهکار «حجرات، ق» هست؛ چرا که تا به امروز نسخه کامل و با کیفیتی از این تلاوت ملکوتی در دسترس نبود. خوشبختانه امروز شاهد انتشار نسخه‌ای جدید از این تلاوت هستیم که هرچند باز هم مثل نسخه‌های قبلی کامل نیست، اما کیفیتی درخور تحسین داره.
به ادامه مطلب بروید

۹ نظر ۲۵ خرداد ۹۵ ، ۱۲:۲۵

چند ماهی بود که تلاوت استاد عبدالباسط از سوره مبارکه مریم در شهر اسکندریه رو آماده کرده بود و دنبال بهانه‌ای بودم تا اون رو توی وبلاگ بگذارم که خوشبختانه نسخۀ کامل این تلاوت به برکت ماه رمضان منتشر شد.
به ادامه مطلب بروید
۳ نظر ۲۳ خرداد ۹۵ ، ۱۲:۲۵

ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خدمت همۀ دوستان عزیزم، امسال هم مثل سال گذشته، در این ماه مبارک با تلاوت‌های جدیدالانتشار یا نسخه‌های جدیدی از تلاوت‌های پیش‌تر منتشر شدۀ استاد عبدالباسط که به مناسبت حلول این ماه پر خیر و برکت منتشر می‌شن در خدمتتون خواهم بود. امیدوارم خداوند توفیق بده که تا پایان شهر الله، بدون وقفه خدمت‌گزار شما سروران گرامی باشم.
به ادامه مطلب بروید
۱ نظر ۲۰ خرداد ۹۵ ، ۱۱:۵۳